Ta strona używa plików cookies. Więcej informacji na podstronie
Kredyt Mława

Rachunkowość Ubezpieczenia Kredyty Mława

Kredyt usługi księgowe Mława
Witamy Państwa na naszej stronie internetowej

Świadczymy kompleksową i profesjonalną obsługę księgowo-podatkową i kadrowo-płacową firm.
Biuro Rachunkowe FINICA w Mławie świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu oraz rejestrów VAT. Nasze biuro zajmuje się także prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych, a także rozliczeń z US, ZUS. Sporządzamy wnioski VZM – zwrot VAT od niektórych materiałów budowlanych oraz rocznych zeznań podatkowych PIT i CIT. Sporządzamy biznes plany, również dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, prowadzimy doradztwo finansowo-kredytowe, zajmujemy się również ubezpieczeniami (komunikacyjne OC, AC, NNW, majątkowe, osobowe, życiowe, zdrowotne i finansowe).

Biuro Rachunkowe FINICA w Mławie

FINICA, to biuro rachunkowe zarządzane przez osobę posiadającą wykształcenie wyższe o specjalności RACHUNKOWOŚĆ I AUDYT, doświadczenie wynikające z kilkunastoletniej /od 1993 roku/ pracy z podatkami. Również od kilkunastu lat prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac, rozliczeń z ZUS. Usługi księgowe oferujemy firmom działającym zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Pomagamy w założeniu firmy, dbamy o prawidłowość rozliczeń podatkowych i optymalizację obciążeń w tym zakresie. Z każdym klientem ustalamy indywidualnie warunki współpracy. Oferujemy również możliwość spotkań i odbioru dokumentów w siedzibie Klienta. Pracujemy na programach WF-KaPeR BIURO, WF-FaKir, umożliwiających między innymi import danych z programów magazynowych / sprzedażowych. Oprócz usług księgowych oferujemy także doradztwo gospodarcze:

  • doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej (księgowość, podatki, kadry i płace, ubezpieczenia społeczne)
  • opracowanie wniosków kredytowych, analiz finansowych
  • zarządzanie należnościami
  • optymalizacja obciążeń podatkowych związanych z prowadzeniem firmy

Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej. Wykorzystując nasze doświadczenie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów fiskalnych, zyskujesz pewność w podejmowaniu decyzji biznesowych

pożyczka, kredyty i rachunkowość Mława

Kredyt Mława

OFERTA

Księgowość

Usługi księgowe Mława
Ubezpieczenia

ubezpieczenia samochodu, domu, mieszkania, biznesu Mława
Kredyty

kredyty pozyczki Mława
Szkolenia BHP

bhp szkolenia Mława

Pożyczki, pożyczki dla firm, leasing, kredyty, ubezpieczenia, ubezpieczenia firm, ubezpieczenia mieszkań, ubezpieczenia domów Mława